Xtra Racing komanda skynė laurus pirmajame šių metų Fast Lap etape!

Gegužės 17 diena tradiciškai Kačerginės Nemuno žiede startavo 2014 metų Fast Lap sezonas. Populiarumu Lietuvoje lygių sau neturintis automobilių sporto renginys šį kartą pritraukė virš 80 dalyvių, kurie varžėsi įvairiose klasėse, „Time Attack“ ir „Race“ lenktynių serijoje. Pirmose Fast Lap lenktynėse Xtra Racing komandos garbę gynė du sportininkai: visiems gerai žinomas ir pažįstamas Andrius Firantas su patobulinta Honda S2000 „Anakonda“ bei Fast Lap varžybose debiutuojantis Karolis Vaidila su Honda Civic.

Žiemos metu Andrius kartu su Xtra Racing komanda stipriai patobulino savo automobilį. Prie automobilio variklio buvo sumontuota turbina, tad dabar „Honda“ vietoje buvusių 240 AG turi 400. Be to, buvo sumontuoti didesni stabdžiai bei praplatinta važiuoklė. Andrius į varžybas atvyko tik su vienu tikslu – nugalėti ir rezultatas nenuvylė, pasiektas greičiausias Kačerginės Nemuno žiedo trasos ratas ir laimėta pirma vieta Super Lap Pro varžybose.

- Akivaizdu, kad nei vienas konkurentas nemiegojo žiemos miegu, o aktyviai ruošė savo automobilius, tą patį darėme ir mes, todėl labai džiaugiuosi galėdamas atsidėkoti komandai pasiektu rezultatu. Super Lap važiavimą laimėjau minimaliu skirtumu, tai parodo kaip stipriai patobulėjo mano konkurentai, tačiau mano automobilis taip pat dar turi neišnaudoto potencialo sakė Andrius Firantas.

Kitas Xtra Racing komandos narys Karolis Vaidila dalyvavo „Street 2500“ klasės įskaitoje. Iki šiol vairavimo įgūdžius tobulinęs slalomų ir sprinto trasose, šiemet Karolis su savuoju Honda Civic 1.6 ryžosi startuoti Fast Lap varžybose, kuriose jam pavyko pasiekti puikų rezultatą. Klasėje kurioje varžosi automobiliai su varikliais iki 2,5 litrų darbinio tūrio, Karolis iškovojo 3 vietą, o Super Lap Street važiavime užėmė garbingą 5 vietą.

Xtra Racing komanda džiaugiasi puikiu savo sportininkų pasirodymu ir tikisi pakartoti parodytus rezultatus kituose Fast Lap varžybų etapuose.

 
Xtra Racing Team

Naujienos

Artimiausi įvykiai

Nėra aktyvių įvykių kalendoriuje

Akimirkos

Xtra Racing Forum