Home > Naujienos > Shock Doctor – sportininkų patogumui

Shock Doctor – sportininkų patogumui

March 26th, 2010 Leave a comment Go to comments

Shock Doctor tikslas – apsaugoti ne tik pačius sportininkus, bet ir pasirūpinti jų ekipiruote. Todėl Shock Doctor produkcijoje rasite ne tik apsaugų kaklui, krūtinei bei nugarai, keliams ir alkūnėms bet ir specialių dėklų šalmams ir aprangoms, prie kurių galima pajungti specialų Power Dry džiovintuvą. Power Dry nukreipia jonizuotą, ozonuotą bei šiltą ora tiesiogiai į krepšį kad išdžiovintų ir pašalintų blogą prakaito kvapą.

Apsaugos itin ergonomiškos ir pagamintos atsižvelgiant į sportininkų reikalavimus. Apsaugos skirtos automobilių bei kartingų sportui.

Kuprinės ir dėklai su daugybe skyrelių, iš kokybiškų ir ilgaamžių medžiagų. Pvz Racer kuprinė turi net 12 skyrelių: HANS kaklo ir galvos apsaugai, nešiojamam kompiuteriui bei kitiems labiausiai reikalingiems daiktams. Pagamintas iš itin tvirto neilono, paminkštinimai nugarinėje dalyje bei petnešose, atsparūs užtrauktukai bei paslėptos kišenėlės svarbiems daiktams. Racer kuprinė turi galimybe prikabinti šalmo krepšį. Skyreliai lengvai prieinamų skyrelių, bei yra išimamas dėklas dokumentams.

Lengvi ir kompaktiški Power Dry džiovintuvai puikiai išdžiovina ir panaikina nemalonius kvapus

Dar viena naujiena iš Shock Doctor, tai “Eject helmet removal system”, tai į šalmą montuojama speciali pripučiama oro talpa, leidžianti avarijos atvėju saugiai nuimti šalmą nuo galvos. Specialios pompos pagalba oro talpa pripučiama, ir tokiu būdu šalmas tolygiai ir saugiai nepajudinant kaklo numaunamas nuo galvos.

Pamatyti, pasimatuoti bei pasikonsultuoti Shock Doctor produkcijos klausimais galite mūsų parduotuvėje adresu Raudondvario pl. 141, Kaunas

  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.