Home > Naujienos > Earl’s Performance plumbing sistemos su aliumininiais antgaliais

Earl’s Performance plumbing sistemos su aliumininiais antgaliais

March 12th, 2010 Leave a comment Go to comments

Prieš gerą penkiasdešimtmetį iki tol tik aviacijoje naudotas sistemas Earl’s Performance Plumbing atnešė į automobilizmą ir jas stipriai patobulino. Jau daugybė žmonių visame pasaulyje pastebėjo, kad Earl‘s sistemos yra be galo praktiškos. Earl‘s produktai, lyginant su analogiškais produktais, yra patikimesni , atsparūs tiek mechaniniam tiek cheminiam poveikiui. Jų nereikia keisti praėjus metams, net dvejiems ar trejiems… Earl‘s šlangomis bei antgaliais gali tekėti vanduo, tepalas, benzinas ir t.t. Nuotėkis sistemoje gali atsirasti tik dėl netaisyklingo jos surinkimo. O jei viskas surinkta teisingai, kuro ar tepalo sistemą galima išbraukti iš „TO DO“ sąrašo visiems laikams. Joje tikrai nekils jokių problemų.
Earl‘s sistemos be itin mažo svorio ir patikimumo turi dar vieną be galo didelį privalumą – sistemą galima surinkti pačiam. Ne tik surinkti, o ir modifikuoti. Jums nereikės kažkur važiuoti, kad kažkas užvalcuotų antgalį. O dar neduok Dieve per klaidą šlangą padarė per trumpą, vėl važiuoti, vėl mokėti pinigus. O jei tai „paskutinė naktis“ ir varžybos jau rytoj? Prasideda paieškos, gal kažkas turi tai ko jums reikia? Galbūt reikėtų pasiskolinti? Kam, jei galima turėti savo? Juk visi žinome, kaip dažniausiai baigiasi su skolintais daiktais. Kažkoks nelemtas dėsnis. Ir jis dažniausiai suveikia.
Panašu, kad Earl‘s produktų panaudojimo galimybėms bei paprastumui neprilygs niekas. Earl‘s gali ne tik išgelbėti jus nuo iš anksto pralaimėtų varžybų, bet ir sutaupyti nemažai laiko, pinigų bei išsaugoti gerą nuotaiką. :)

300106ERL

  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.