Home > Naujienos > AIM Racing Data Power

AIM Racing Data Power

March 11th, 2010 Leave a comment Go to comments

AIM vardas yra gerai žinomas profesionaliame automobilų bei motociklų sporto pasaulyje. AIM siūlo labai platų produktų asortimentą skirtą saugoti automobilio, kartingo ar motociklo parametrams (variklio duomenims, pakabos detalių darbo duomenims, net automobilio padėties erdvėje duomenims). Jei jūsų požiūris į sportą profesionalus- AIM produktai privalo būti jūsų motorinėje transporto priemonėje. Galimybės su AIM yra begalinės. Naudodami GPS priedėlį, galite analizuoti važiavimo trajaktorijas, nustatyti geriausias, matyti kur automobilis slydo šonu.

AiM-Sports-MXL-angle_487

AIM taip pat suteikia galimybę kurti profesionalius “onboard” video, kuriuose matysite ne tik kameros matomą vaizdą, bet taip pat ir variklio parametrus, stabdžių, akseleratoriaus paspaudimo parametrus, automobilį veikiančias išsentrines jėgas ir dar daug kitų parametrų. Išbandėme AIM SmatryCam 2009 metų IV Fast Lap varžybų etape. Čia galite pamatyti varžybų nugalėtojo Andriaus Firanto, važiavusio Honda S2000 automobiliu, “onboard” video per SmartyCam akį.
Kaikuriems automobiliams nėra būtini papildomi davilkliai tam, kad matytumėte variklio, vairo pasukimo ar kitus duomenis, nes AIM parametrų skaitytuvai gali gauti informaciją iš standartinių, automobilyje sumontuotų daviklių. Tačiau prireikus AIM siūlo daug papildomų daviklių, kurie gali būti sumontuoti į automobilį, kad būtų gauti kokybiški duomenys.

tc-hub_scheme

mxl_extended_scheme_part1mxl_extended_scheme_part2

Dėl AIM produktų jūsų automobiliui kreipkitės: shop@xtra.lt taip pat telefonais: 866278888 arba 863455455

  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.