Home > Naujienos > Exedy sankabos ir netik

Exedy sankabos ir netik

March 10th, 2010 Leave a comment Go to comments

Exedy – naujas vardas mūsų parduotuvėje, bet senai žinomas vardas pasaulio autosporte ir net motosporte. Exedy vardas kiles iš Japonijos, kur jau daugiau nei 50 metų gaminamos įvairios sankabos ir jų sudedamosios dalys. Exedy pasižymi ne tik aukšta kokybė bei plačia modelių gama, bet ir puikiu kainos/kokybės sąntykiu. Exedy Hyper Carbon sankabos technologijos kilusios iš F1 (Exedy 1995 metais gamino F1 sankabas).

Susipažinkime su Exedy produkcija.

Exedy Stage 1 sankabos komplektas – sustiprinta standartinio tipo sankaba su organiniu diskeliu, pagrinde skirta gatvei, bet tinkama ir mėgėjiškam sportui.

Exedy Stage 2 sankabos komplektas – sustiprinta standartinio tipo sankaba su metalo keramikos diskeliu, skirta aštresniam važinėjimui gatvei bei mėgėjiškam sportui.

Exedy Hyper single sankabos komplektas – Vieno keramikinio diskelio sankaba su lengvintu smagračiu. Kompaktiška, mažo svorio, lengvai naudojama ir atlaiko didesnius krūvius nei standartinė ar sustiprinta sankaba. Automobiliams iki 400ag.

Exedy Hyper twin sankabos komplektas – Dviejų keramikinių diskelių sankaba su lengvintu smagračiu, vienas iš populiariausių Exedy gaminių, nes atlaikoma didelė galia ir neprarandamas komfortas, idealus pasirinkimas automobiliams iki 600ag.

Exedy Hyper triple sankabos komplektas – Trijų keramikinių diskelių sankaba su lengvintu smagračiu, gebanti atlaikyti labai didelius krūvius (net iki 800ag ir daugiau). Skirta profesionaliam sportui.

Exedy Carbon hypersingle sankabos komplektas – Anglies pluošto (karbono) diskelis bei lengvintas smagratis. Ypatingai mažas trinties koeficientas (daugiau nei 2 kart mažesnis nei kitokio tipo sankabų), dėl to sankabos darbinė temperatūra daug žemesnė ir ji tarnauja daug ilgiau. Ypač lengvas naudojimas, ir didžiulių apkrovų atlaikymas.

Exedy Carbon hypertwin sankabos komplektas – Dviejų anglies pluošto (karbono) diskelių su lengvintu smagračiu. Ilgaamžis. Neperkaista ir nesusikraipo. Savo klasės lyderis.

Exedy Carbon hypertriple sankabos komplektas – Trijų anglies pluošto (karbono) diskelių su lengvintu smagračiu. Kompaktiško dydžio, mažo svorio. Ypatingai galingiems automobiliams (1000+ ag).

Exedy smagratis – tai sportui skirtas smagratis, pagamintas iš chromo molibdeno plieno. Specialus dizainas maksimaliai sumažinantis svorį, kad pagerinti variklio reakciją ir “gyvybingumą”, bei specialios aušinimo ertmės pagerinančios sankabos aušinimą. Exedy garantuoja, kad smagračiai atlaiko variklio sūkius net iki 16000 rpm.

Kaip ir visada, dėl Exedy ar kitokių sankabų savo automobiliui galite teirautis telefonais +37063455455, +37066278888, e-paštu shop@xtra.lt arba parduotuvėje adresu Raudondvario pl. 141, Kaunas

  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.