Home > Naujienos > Pamokėlė apie silikonus

Pamokėlė apie silikonus

Tiek sportiniai tiek ir gatviniai automobiliai šiais laikais neapseina be silikoninių gaminių, tai vakuuminės šlangėlės, įvairiausių formų oro bei aušinimo šlangos, įvairūs perėjimai bei alkūnės ar net kurui atsparios šlangos. Silikoninė produkcija ne tik atrodo gražiau nei standartinės šlangos, bet atlaiko ir daug didesnius krūvius, ypač aukštas temperatūras ir temperatūrų šuolius (aktualu sportiniams automobiliams) bei yra ilgaamžiškesnės (aktualu gatviniams automobiliams). Tačiau kyla klausimas, kaip atskirti kokybišką silikoninį gaminį nuo prastos kokybės kinietiško produkto. Leidžiame nuotraukoms kalbėti pačioms už save. Nuotraukose matysite aukštos kokybės SFS Performance (mėlynos spalvos) palyginimus su neaiškios kilmės silikonais (raudonos spalvos).

IMG_3590

Pagrindinis pastebimas dalykas, tai SFS Performance alkūnių dydis (nepanaudojus visos alkūnės, Jums dar lieka gabalėlis silikono sujungimui)

IMG_3593

IMG_3597

IMG_3598

Dažnas klausimas: kodėl SFS Performance produkcija yra brangesnė už nežinomų gamintojų produkciją, nuotraukoje matomas atsakymas (viena alkūnė atitinka net tris alkūnes)

IMG_3600

SFS Performance kampelis Xtra Racing parduotuvėje

IMG_3601

IMG_3602

Visų skirtumų nuotraukomis net negalime pateikti, atvykite į mūsų parduotuvę, įsitikinkite aukšta gaminių kokybe ir įsigykite SFS Performance produkcijos. Xtra Racing taip pat prekiauja ir Samco silikoninių gaminių produkcija.

Dėl silikoninių gaminių teiraukitės telefonais +37063455455, +37066278888, e-paštu shop@xtra.lt arba parduotuvėje adresu Raudondvario pl. 141, Kaunas

  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.