Archive

Archive for January, 2010

Naujienos sportinių skysčių pasaulyje

January 29th, 2010 No comments

Nuo 2010 metų pradžios, Xtra Racing parduotuvės lentynose galite pamatyti keletą naujų skysčių. Trumpai juos pristatysime.

KAAZ sintetinė transmisijos alyva – tai profesionali, specialiai KAAZ blokiruotėms kurta alyva, kuri ilgainiui tapo labai plačiai naudojama autosporte. Tinkama naudoti mechaninėse pavarų dėžėse su blokiruote arba diferencialuose (netinka tik automatinėms pavarų dėžėms). Klampumas GL5 80W-90.  Speciali formulė sumažinanti vibracijas bei prailginanti blokiruotės tarnavimo laiką. Pasižymi geresniu tepimu bei sumažinta trintimi. Xtra Racing parduotuvėje galite įsigyti pakuotes po 2l.

kaaz-oil

Ferodo Racing Super Formula DOT 4 stabdžių skystis – naujiena iš Ferodo. Tai profesionaliam sportui skirtas stabdžių skystis. Virimo taškas net virš 330°C – aukštesnis nei betkurio skysčio rinkoje. Optimalus kainos ir kokybės sąntykis. Xtra Racing parduotuvėje galite įsigyti pakuotes po 0.5l.

390019_sandtler_bremsfluessigkeit

Šių, bei kitų skysčių ieškokite Xtra Racing parduotuvėje esančioje Kaune, Raudondvario pl. 141. Mūsų telefonai: 866278888 arba 863455455

Halls Winter Ralio pasas!

January 22nd, 2010 No comments

WR2010_rgb_H
Xtra Racing parduotuvėje jau galite įsigyti Ralio pasą, su kuriuo visą ralio dieną bus galima įvažiuoti į visas greičio ruožuose esančias žiūrovų zonas. Ralio paso kaina 25Lt.

* Neįgalieji bei vaikai iki 12 metų turi teisę ralį stebėti nemokamai
* Ralio pasus ralio dieną (sausio 30-ąją) bus galima įsigyti tik ralio štabe (Utenos daugiafunkciniame sporto komplekse, K.Donelaičio g. 38, Utena). Greičio ruožuose jais prekiaujama nebus!

Paskubėkite, laukiame jūsų Kaune, Raudondvario plente 141. Nuo 9:30 iki 17:30, telefonai pasiteiravimui +370 634 55455 arba +370 662 78888

Mūsų komanda Halls Winter rally varžybose

January 18th, 2010 No comments

WR2010_rgb_H

Regis kartu su šventėmis į Lietuvą atėjusi šalta žiema žada gražų renginį automobilių sporto mylėtojams. Jau šio mėnesio 29 dieną prasidės kasmetinis žiemos ralis šiemet pakrikštytas “Halls Winter Rally 2010″ vardu.

Nuo seno šis žiemos ralis skelbia naują Lietuvos automobilių ralio čempionatą, o varžybos garsėja nepamirštamais vaizdais ir įspūdingu greičiu, kuris dėl ypatingo sportinių dygliuotų padangų sukibimo net ir važiuojant ledo bei sniego danga yra didesnis nei tais pačiais ruožais važiuojant vasarą. Šių metų „ralio sezono atidaryme“ dalyvaus ir mūsų klubo atstovai ketinantys pradžiuginti žiūrovus savo važiavimu. Xtra Racing ilgo ir nuoseklaus darbo rezultatai pradeda duoti vaisius, palyginus jaunas automobilių sporto klubas šiais metais bus vienas iš gausiausiai atstovaujamų tarpo. Prie mūsų klubo prisijungia vis daugiau sportininkų kuriems automobilių sportas – tai ne tik varžymasis tarpusavyje ir rezultatų siekimas, bet ir geras laiko praleidimas, mėgiamas užsiėmimas ir žinoma norima atiduoti duoklė žiūrovams.

Į ralio trasas šiemet sugrįš du jau kuris laikas Lietuvoje nematyti ekipažai: Vilius Rožukas su Gediminu Žliūbu – naujai susiformavęs ekipažas važiuos Mitsubishi Lancer Evolution IX automobiliu. Naujai paruoštą Mitsubishi Lancer Evolution VIII vairuos, po metų pertraukos į ralio vairuotojų gretas grįžtantis Paulius Insoda su nauju šturmanu Mindaugu Kašalynu. Ilgai trukęs ekipažo formavimo, treniruočių ir automobilio ruošimo projektas pagaliau išvys šviesą ledinėse Utenos apylinkių trasose. Taip pat mūsų klubo gretose šiais metais varžysis tikri ralio „ligoniai“ Martynas Samsonas ir Mindaugas Varža su BMW 320iS, kurie turi visas sąlygas ir parako, diktuoti aukščiausią tempą dvejais ratais varomų automobilių tarpe. Žiūrovai taip pat galės išvysti Lauryną Kentrą su Stasiu Taraile važiuojančius su jau „legendine“ tapusia ir ledo trasą visais keturiais ratais „graužiančia“ Audi 80 Quattro, kuri pertraukos ralio sezone metu buvo iš pagrindų peržiūrėta ir atnaujinta, todėl bus dar įspūdingesnė žiūrovams. Tomas Mačkinis su Giedriumi Čenkumi vairuos Opel Astra paruoštą pagal A2000 klasės reikalavimus. Ekipažas užtikrintai dalyvaujantys ralio čempionate kelis metus iš eilės, šiemet nedaro išimčių ir varžysis gausiame būryje dvejais ratais varomų automobilių tarpe. Konstantino Gorbo ir Jevgenij Andriačio duetas su vis geresnę sportinę formą įgaunančiu BMW 318ti Compact, kaip ir kiekvienas ekipažas, siekia tik geriausių rezultatų.

Xtra Racing kolektyvas, kaip ir kiekvienais metais, įneša savo indėlį raliui, ne tik dalyvių gausa, bet ir tradicine jau tapusia Xtra Racing Saugos komanda, kuri užtikrins žiūrovų saugumą viename iš greituminių ruožų. Taip kartu su gausiausiai lankomu autosporto mėgėjų forumu forum.xtra.lt, pirmąja Ralio Online rezultatų sistema pabaltyje www.rally-live.lt prisideda prie automobilių sporto populiarinimo Lietuvoje.

Xtra Racing dėkoja visiems rėmėjams, kurie yra kartu, Jūsų indėlis yra labai svarbus jaunai ir ambicingai komandai. Dėkojame žiūrovams kurie visaip kaip išgali palaikys mūsų ekipažus trasoje, o mes stengsimės atsilyginti Jums įspūdingu važiavimu.
Linkime visiems žiūrovams neišdildomų ir saugių įspūdžių, dalyviams aukštų, teisingai ir saugiai pasiektų rezultatų!

—Daugiau informacijos apie renginį—