Archive

Archive for November, 2009

Kodėl reikėtų naudoti termoizoliacinę juostą išmetimo sistemai

November 20th, 2009 No comments

Xtra Racing gali Jums pasiūlyti šias vyniojamas termoizoliacines juostas, kurios skirtos išmetimo sistemoms:

  • Standartinė keramikinė
  • Grafitinė

Termoizoliacinės juostos pagrinde naudojamos išmetimo sistemoms, norint sumažinti temperatūras po variklio gaubtu, kaip žinoma variklis daug geriau ir lengviau dirba kai nėra viršijama rekomenduojama darbinė temperatūra, o dėl išmetimo sistemos skleidžiamos šilumos temperatūra dažnai viršija normas. Kokybiškai apvyniokite išmetimo kolektorių bei duslintuvą ir sumažinkite temperatūras net iki 70% !. Dėl to mažiau įkaista kėbulo detalės, apsaugosite laidus ar plastmasines detales kurios yra netoli išmetimo sistemos, sumažės įsiurbiamo oro temperatūra, geriau funkcionuos tarpinis oro aušintuvas (automobiliuose su turbina). Taip pat neleidžia taip greitai išeiti šilumai iš išmetimo sistemos, dėl to optimaliau veikia išmetimas (tai ypač aktualu sportiniams automobiliams).

termo

Dažnai iškyla klausimas kuo skiriasi keramikinė juosta nuo grafitinės. Šių juostų sąvybės identiškos, abu variantai atlaiko temperatūras iki 1200 °C. Tačiau grafitinė juosta dėl joje esančio grafito į aplinką išspinduliuoja dar mažiau šilumos nei keramikinė juosta.

grafitine

Naudojimas:

  • Vyniojant juostą, prieš tai rekomenduojama išmirkyti vandenyje ir vynioti šlapią, galuose užtvirtinant specialiomis sąvaržomis ar nerūdijančio plieno viela.

Termoizoliacinių vyniojamų juostų teiraukitės Xtra Racing parduotuvėje esančioje Kaune, Raudondvario pl. 141. Mūsų telefonai: 866278888 arba 863455455

Sferiniai guoliai sportiniams automobiliams

November 8th, 2009 No comments

Didžiuojamės galėdami jums pasiūlyti aukščiausios kokybės sferinių guolių. Mes atstovaujame 2 sferinių guolių gaminojus, kurių gaminiai naudojami net plačiojoje aviacijoje bei karinėje technikoje, kur reikalingas ypatingas tikslumas bei kokybė.

Gaminiai skirti sportui pasižymi šiomis savybėmis:

  • Kompaktiškas dydis ir mažas svoris
  • Atsparumas didelėms apkrovoms
  • Atsparumas smūgiams bei vibracijoms
  • Jokio laisvumo,atsparumas dėvejimuisi
  • Atsparumas aukštoms temperatūroms
  • Atsparumas korozijai

131_0701_11_z+1974_chevy_k5_blazer+spherical_bearing_rod_end

spherical_bearing_close_up

aurora-lcom

Gaminių teirautis e-paštu: shop@xtra.lt taip pat telefonais: 866278888 arba 863455455

Xtra Racing saugos lankai

November 3rd, 2009 No comments

Ko gero pati svarbiausia sportinio automobilio detalė- saugos lankai. Automobilių sporte svarbiausia yra užtikrinti ekipažo saugumą. Xtra Racing džiaugiasi galėdama jums pasiūlyti naują paslaugą. Nuo šiol sertifikuotus saugos lankus atitinkančius Lietuvos automobilių sporto ir FIA reikalavimus galėsite susimontuoti ir pas mus. Mes kaip ir jūs siekiame maksimalaus saugomo varžybose, vertiname kokybę, todėl pas mus dirba geriausi specialistai. Saugos lankams naudojame geriausius besiūlius vamzdžius, kurie atlaikys net didžiausias apkrovas.

Dėl saugos lankų jūsų automobiliui kreipkitės shop@xtra.lt arba telefonais: +370 662 78888 arba +370 634 55455

Wiseco ir K1 akcija – pirkite Xtra Racing Shop su 20% nuolaida!

November 2nd, 2009 No comments

Xtra Racing Shop skelbia akciją Wiseco bei K1 produkcijai (tai aukštos kokybės kaltiniai stūmokliai bei švaistikliai).

Akcija truks netgi iki 2009.12.31, taip, kad paskubėkite jeigu norite pasidaryti sau bei savo automobiliui puikią Kalėdinę dovaną už ypatingai gerą kainą!
Wiseco stūmokliai
K1 švaistikliai

Norimo modelio stūmoklius arba švaistiklius įsidėjus į prekių krepšėlį automatiškai paskaičiuojama 20% nuolaida.

Jei nepavyko rasti dominančio modelio – klauskite, padėsime rasti sprendimą! shop@xtra.lt taip pat telefonais: 863455455 arba 866278888