Archive

Archive for October, 2009

Wiseco kaltiniai stūmokliai

October 19th, 2009 No comments

Wiseco vardo istorija siekia 70 metų. Viskas prasidėjo kai Clyde Wiseman (Wiseco įkūrėjas) savo garaže pradėjo gaminti didelio diametro stūmoklius laivams. Kadangi jo produktai buvo itin kokybiški, informacija apie Clyde Wiseman gaminamus stūmoklius buvo perduodama iš lūpų į lūpas ir taip plėtėsi klientų ratas. Šiandien Wiseco vardas žinomas visame pasaulyje.
Skirtingai nei kiti gamintojai, Wiseco visas operacijas įskaitant ir metalo sutankinimą (svarbiusias procesas kaltinių stūmoklių gamyboje) atlieka savo patalpose. Tai labai stipriai sumažina gamybos kaštus, todėl Wiseko kaina yra labai konkurencinga.
Wiseco gaminiai pasižymi itin aukšta kokybe. Tuo jau įsitikino šalies Drag bei Drift lentynių dalyviai. Skirtingai nei kiti gamintojai Wiseco gamina išskirtinai TIK kaltinius stūmoklius. Šių produktų galite įsigyti ir jūs. Xtra Racing yra oficialus Wiseco atstovas Lietuvoje.

Wiseco-Sport-Compact-Piston-1

Wisecopiston

Dėl Wiseco produktų jūsų automobiliui kreipkitės: shop@xtra.lt taip pat telefonais: 866278888 arba 863455455

Dzus užraktai

October 13th, 2009 No comments

Dzus tipo užraktai pasižymi ypatingu patogumu. Tereikia 1/4 pasukimo ir smeigė atsikabina bei spyruoklės pagalba yra iškeliama į viršų.

Dėka patogios konstrukcijos smeigė neiškris ar nepakeis savo pozicijos nuimant ar uždedant įvairias kėbulo detales, pamiršus užsegti smeigė bus iškilusi ir ryškiai matoma. Užraktai montuojami tiesiai prie norimos pritvirtinti kėbulo detalės. Jie yra pagaminti iš plieno ir padengti blizgiu cinku.

Šių užraktų galite teirautis Xtra Racing parduotuvėje esančioje Kaune, Raudondvario pl. 141. Mūsų telefonai: 866278888 arba 863455455

Šlangelės netik sportinėms stabžių sistemos

October 12th, 2009 No comments

Automobilių sporte, tobulinant stabžių sistemą dažnai susiduriama su problema kai nepavyksta rasti tinkamų stabdžių šlangelių. Keičiant stabdžių suportus į didesnio našumo, ar montuojant nuo kitų automobilių neretu atvėjų norint pajungti šlangeles originalios tiesiog netinka, o jų perdaryti neišeina bei nepavyksta rasti pakaitinio varianto. Mes Jums galime pasiūlyti lengvą išeitį, tai iš atskirų dalių lengvai surenkamos armuotos stabdžių šlangelės. Ypatingai paprastas surinkimas (nereikia specialių staklių užvalcuoti antgaliukus), tiesiog lygiai nupjaunate šlangutę, specialiu įrankiu atskiriate šlangelės išorinį šarvą nuo vidinės dalies, istatote antgaliuką su bronzine įvore, užveržiate ir štai šlangelės jau paruoštos naudojimui.

Pas mus visada rasite armuotos stabdžių šlangelės, bei didelį pasirinkimą stabžių antgaliukų.

Pasikeitė stabdžių sistemos konfiguracija? Pažeidėte šlangelę? Reikalingas kitoks antgaliukas ar kitokio ilgio šlangelė? Neproblema, antgaliukai yra daugkartinio naudojimo, reikalinga pakeisti tik bronzine įvorę ir naujos stabžių šlangelės vėl paruošos naudojimui.

Šie stabžių šlangelių variantai galimi ne tik sportiniams automobiliams, jeigu sudilo senos Jūsų automobilio šlangelės ar tiesiog norite patobulinti stabžių sistemą – atsivežkite originalias stabžių šlangeles i Xtra Racing parduotuvę, surinksime armuotas šlangeles pagal Jūsų automobilį.

http://lh6.ggpht.com/_0LO6yVb4xf8/Ss9umJf2Z8I/AAAAAAAAADw/_4AupMG55L4/IMG_1423.JPG

Wilwood cilindriukai

October 6th, 2009 No comments

Tai cilindriukai skirti tiek stabžių, tiek sankabos sistemoms. Jie yra plačiai naudojami Drifteriu automobiliuose, kaip hidraulinio rankinio stabžio dalis.

Šiuo metu jums galime pasiūlyti dviejų tūrių cilindriukų:

IMG_1405
IMG_1409

Šiandien gavome SPARCO vairų

October 5th, 2009 No comments

Vair

SPARCO – visiems puikiai žinomas prekės ženklas.

Šiandien mus aplankė SPARCO siunta. Gavome Įvairių vairų kurie atitiks bet kokius jūsų poreikius.

IMG_1411

Skubėkite pas mus išsirinkti sau tinkamiausio!

Greičiausias Fast Lap 2009m IV etapo ratas per AIM Smartycam objektyvą

October 3rd, 2009 Andrius No comments

Sumontavome AIM Smartycam vaizdo kamerą į Andriaus Firanto Honda S2000 per Fast Lap 2009 metų IV etapą ir džiaugemes galėdami parodyti video jums:

Daugiau informacijos apie AIM produkciją arba Smartycam vaizdo kameras kreipkites: shop@xtra.lt

Geros naujienos norintiems atnaujinti “vaizdelį” po variklio gaubtu

October 2nd, 2009 No comments

Spalio pirmoji mus pasitiko džiaugsmingai. :) Gavome naują siuntą su daug blizgančio aliuminio.

IMG_1378

Taigi šiandien jums galime pasiulyti dviejų diametrų aliuminio vamzdžių:

  • 76 mm
  • 64 mm

IMG_1394

IMG_1385
Mūsų asortimente ne tik tiesūs vamzdžiai. Siūlome ir alkūnes:

  • 45 laipsnių
  • 75 laipsnių
  • 90 laipsnių

IMG_1380