Apie Xtra Racing

Xtra Racing buvo įkurta 2001 metais. Pagrindiniai Xtra Racing tikslai yra populiarinti autosportą Lietuvoje ir suteikti geriausias sąlygas, produktus bei paslaugas komandos nariams bei klientams užsiimti autosportu ir siekti aukščiausių rezultatų. Xtra Racing komandos nariai taip pat sėkmingai dalyvauja įvairiuose Lietuvos bei Baltijos šalių autosporto čempionatuose.

Būtų sunku surasti autosportu besidomintį asmenį, kuris nežinotų kas yra Xtra Racing diskusijų forumas. Tai bene vienintelė svetainė, kurioje galima diskutuoti apie autosportą ir kurią aplanko virš 10000 unikalių lankytojų per parą.

Xtra Racing yra sukūrusi portalą www.rally-live.lt - tai rezultatai iš Lietuvos automobilių ralio atvirojo čempionato varžybų gyvai.

Xtra Racing taip pat vysto prekybą ir atstovauja aukščiausios kokybės gamintojus. Mes galime patiekti visą asortimentą autosportui ir performance tuningui.

Xtra Racing taip pat teikia įvairiais konsultacijas autosporto klausimais - pradedant techniniais sportinių automobilių projektavimo, ruošimo bei reguliavimo, karjeros autosporte planavimo ir vykdymo, baigiant rėmėjų paieška bei darbu su rėmėjais.

Xtra Racing organizuoja saugaus ir sportinio vairavimo mokymus - nuo pagrindinių saugaus vairavimo elementų, sportinio vairavimo pagrindų, subtilybių ir sportinio automobilio reguliavimo nustatymų priklausančių nuo automobilių sporto šakos, skirtingų kelio salygų.

 
Xtra Racing Team

Naujienos

Artimiausi įvykiai

Nėra aktyvių įvykių kalendoriuje

Akimirkos

Xtra Racing Forum